Wyniki II Międzynarodowego Konkursu Instrumentów Dętych „FINALIS” – Białystok 2017

specjalność TUBA

kategoria C

Beniamin Brzozowski  – srebro

kategoria E

Jakub Faliński –  srebro

kategoria F

Adrian Żachowski – złoto i nagroda specjalna

kategoria G

Oskar Kucharski – złoto i nagroda specjalna

Michał Olearczyk – złoto

Paweł Płaczkowski – srebro

Marek Walenczewski – srebro

 kategoria H

Adam Stasiewicz – złoto

Paulina Szurgacz – złoto

Paweł Różycki – srebro

Marek Kostka – srebro

Sebastian Szupienko – srebro

kategoria I

Zhang Mao – brąz

Krzysztof Kondracki – brąz

 

kategoria EUFONIUM

kategoria C

Bartosz Baluta – srebro

kategoria F

Jędrzej Mehring – złoto

kategoria I

Artur Mross – złoto i nagroda specjalna (wyłoniony do finału o Grand Prix)

Ryszard Śliwa – złoto

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Wyniki 8. Międzynarodowego Konkursu Instrumentów Dętych Blaszanych w Gdańsku

Grand Prix – 20 000 PLN
Tolga Akman (puzon) / Turcja

I miejsce – 10 000 PLN
Colin Prichard (puzon) / Australia

II miejsce – 7 000 PLN
Austin Larson (waltornia) / USA

III miejsce – 3 000 PLN
Paweł Cal (waltornia) / Polska

Nagroda uczestnictwa w trzecim etapie
Robert Nelkenstock (tuba) / Niemcy
Titiaiev Pavlo (puzon) / Ukraina

Nagroda CORNO – Brass Music Festival – recital podczas drugiej edycji festiwalu
Paweł Cal (waltornia) / Polska

Dyplom za wyróżniający się akompaniament uzyskali:
Natalia Domańska
Wioletta Fluda
Emilia Grażyńska-Stefanowicz
Michał Krężlewski
Michał Mossakowski
Adam Piórkowski
Małgorzata Radochońska

Gratulujemy! 

Sukces polskich tubistów w Brnie!

Serdecznie gratulujemy polskiej reprezentacji tubistów, którzy odnieśli sukces podczas 11. Międzynarodowego Konkursu Instrumentów Dętych Blaszanych w Brnie!

Adrian Żachowski zajął drugie miejsce w pierwszej kategorii uczniów.
Kamil Więzowski zajął trzecie miejsce w drugiej kategorii, natomiast
Oskar Kucharski oraz Michał Olearczyk zdobyli wyróżnienie.
Zwycięzcą konkursu w kategorii tuby z najwyższą punktacją spośród wszystkich grup wiekowych został Węgier Masa Richárd Bence.